Білько Юрій

21 травня 2014 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано шестирічного хлопчика Білько Юрія, з діагнозом: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Юрію потрібно ендоваскулярне закриття дефекту оклюдером  Occlutech ASD ІІ Flex, вартість якого 36 000 грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сім'я Юрка, це мати, Галина Андріївна і тато Сергій Леонідович. Мешкає родина у с. Щербанівка Обухівського району Київській області. Мати працює вихователем дошкільного навчального закладу «Сонечко» у м. українка, а батько безробітний. Статки родини замалі, тому самотужки знайти кошти на дорого вартісний оклюдер вони не в змозі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З проханням надати благодійну допомогу в придбанні оклюдеру Occlutech ASD ІІ Flex для маленького Юрчіка Фонд звернувся до компанії МТС Україна и отримав підтримку.

Ми, разом з маленьким Юрком та його батьками, щиро вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідного оклюдеру Occlutech ASD ІІ Flex, що дозволило 27 травня провести ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки хлопчику у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, і 29 травня у задовільному стані Юрій разом з мамою був виписаний додому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бажаємо родині Білько здоров’я и всіх гараздів.