Бортник Олександр

20 травня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано хлопчика з села Зелениця. Володимирецького району Рівненської області Бортника Олександра, який народився 06 вересня 2007 року. У хлопчика вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Саша потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулася мати хлопчика -  Бортник Ірина Анатоліївна. Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко олександра з багатодітної родини разом!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Наш проект підтримали партнери - рекламне агентство ТОВ «Фірма. АРТ» та ТОВ «Метро Медіа Принт», розмістивши інформацію про збір коштів на серцевий імплант для Бортника Олександра у вагонах Київського метрополітену.
 
Завдяки небайдужим людям та благодійній пожертві нашого друга та партнера ТОВ «ВФ Рітейл» серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
21 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Бортнику Олександру. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 23 травня у задовільному стані хлопчика було виписано додому.
 
Ми, разом з багатодітною родиною Бортник, щиро вдячні компанії ТОВ «ВФ Рітейл» та небайдужим громадянам, які допомогли врятувати хлопчику життя, та стали для нього справжніми чарівниками! 
Сашко,  бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливим! 
Всього найкращого!