Чаєвська Маргарита

23 січня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчинка з міста Покровськ Донецької області Чаєвська Маргарита, яка народилася 9 квітня 2007 року. У дівчинки діагностовано декілька вроджених вад серця: вторинний дефект міжпередсердної перетинки, невеликий клапанний стеноз легеневої артерії та помірна недостатність на клапані легеневої артерії.
 
Дівчинка потребувала термінового ендоваскулярного закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном та рентгенендоваскулярну дилатацію клапанів серця балон-катетером для вальвулопластики TYSHAK II PDC.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні двох дороговартисних витратних матеріала - серцевого імпланту та балону-катетеру, звернулась опікун дівчинки – Карасьова Ірина Вікторівна, яка взяла на себе опіку над Маргаритою. Фонд розпочав проект «Серцю Маргарити дуже потрібна ваша допомога!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчину та всі необхідні підтверджуючі документи. 
Щоб врятувати сердечко Маргарити, Фонд звернувся до свого друга та партнера МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який підтримав прохання та придбав  необхідні витратні матеріали та передав їх до Інституту серця. Щиро їм дякуємо за це!
 
25 січня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки та рентгенэндоваскулярна дилатація клапанів сердца баллон-катетером Чаєвській Маргариті. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 29 січня у задовільному стані дівчину було виписано додому.
 
Ми, разом з Маргаритою та її опікуном Іриною Вікторівною щиро завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» за ще одне врятоване  дитяче серце.  
Маргарито, бажаємо тобі щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та здійснення мрій! Хай щастить!