Черненко Софійка

7 травня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з міста Києва Черненко Софійку, який 15 травня виповнилося 3 роки. У дівчинки  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. 
 
Софійці потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної донечки  звернулась мати дівчинки – Черненко Ольго Вікторівна. Фонд розпочав проект «Маленькій Софійці дуже потрібно врятувати сердечко!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку Софійки відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. 
Сердечна  їм подяка!
18 травня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Черненко Софійці. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 21 травня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з маленькою Софійкою та її батьками, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
 
Бажаємо Софійці та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.