Чернявський Даниїл

10 жовтня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленького хлопчика з села Лівинці Кельменецького району Чернівецької області Чернявського Даниїла, якому 28 жовтня виповниться рік. У Даниїла вроджена вада серця – широка відкрита артеріальна протока, дефект міжпередсердної перетинки, дилатація камер серця та ще супутні діагнози.
Першочергово малеча потребує ендоваскулярного закриття відкритого артеріального протоку спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у зборі коштів на дорого вартісний імплант для рятування сердечка меншого сина Даниїла до Фонду звернулася мати хлопчика, Чернявська Оксана Василівна. Ми розпочали проект «Маленький Даниїло  дуже чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті ЮА.
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Nit-Occlud  PDA для маленького веселуна Даниїла, Фонд звернувся до своїх надійних друзів та партнерів - компанії «Vodafone Україна». Завдяки цій компанії необхідний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
16 жовтня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Чернявському Даниїлу з багатодітної родини.. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 21 жовтня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Даниїлом, та його багатодітною родиною, щиро вдячні компанії «Vodafone Україна», яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика. 
Нам було дуже приємно отримати від мами хлопчика, Оксани Василівни , власноруч вишиту молитву, на захист та допомогу у роботі Фонду!. Щиро дякуємо!
 
Даниїло, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!