Чернявський Даніїл

19 квітня 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» вже вдруге госпіталізовано чотирирічного хлопчика з села Лівинці Кельменецького району Чернівецької області Чернявського Даніїла.
 
16 жовтня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  маленькому  хлопчику з багатодітної (п’ятидітної) родини, було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки. http://www.serdze.org.ua/report/chernyavskii-daniil 
 
На допомогу серцю Даниїла прийшла компанія «Vodafone Україна», яка надала благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA. 
Зараз сердечко Даниїла потребувало ендоваскулярного закриття дефекту міжпередсердної перетинки серцевим імплантом – оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном.
 
З проханням надати допомогу у рятуванні сердечка маленького сина Даниїла до Фонду звернулась його мати Чернявська Оксана Василівна.  Ми вирішили у терміновому порядку врятувати сердечко її маленького синочка, так як її п’ятеро дітей стали напівсиротами, у минулому році помер їх батько Чернявський Анатолій Олександрович, який був головним годувальником родини.
 
Нам на допомогу прийшов наш друг і партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», ми придбали серцевий імплант та передали до Інституту серця. 
 
20 квітня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Чернявському Даниїлу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 22 квітня у задовільному стані та гарному настрої хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Данилом, його матусею та всіма членами великої родини, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати маленькому хлопчику життя, та стали для нього справжніми чарівниками
 
Ми бажаємо тобі, Даниїла, здійснення всіх твоїх мрій та надій, а також, щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!