Чигрина Дар'я

22 квітня 2016  року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано шестирічну дівчинку Чигрину Дар’ю, з діагнозом: вроджена вада серця –  вторинний дефект міжпередсердної перегородки.
 
Дівчинка поступила до відділення вроджених вад серця у з метою до обстеження та проведення оперативного втручання. Дар’ї потрібно ендоваскулярне закриття дефекту  МПП оклюдером  Occlutech ASD ІІ Flex, вартість якого складає 90 000 грн.
 
 
Родина Дар’ї складається з двох осіб, це мати, Оксана Володимирівна та Дар’я. Мешкає родина у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, у барачному приміщенні на чотирьох хазяїв, спільно з ними проживає бабуся Світлана Василівна, пенсіонерка. Мати дівчинки працює продавцем у продовольчій крамниці, тому  часто Дар’ю доглядає бабуся. Дівчинка дуже  активна та непосидюча, відвідує дитячий садок, із задоволенням займається естрадними танцями та допомагає матусі поратися по домашньому господарству. Доход родини замалий, щоб самостійно накопичити кошти на придбання дороговартісного оклюдера для лікування вродженої вади серця у маленької Дар’ї. 
 
З проханням надати благодійну допомогу щодо придбання оклюдеру Occlutech ASD ІІ Flex для маленької Дар’ї
Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone Україна та отримав підтримку.
Родина Чигриних, разом з Фондом, від усього серця щиро завдячує компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного оклюдеру Occlutech ASD ІІ Flex, що дозволило 25 квітня провести ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегородки дівчинці у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, і 27 квітня у задовільному стані Дар’я разом з мамою була виписана додому.
 
 
 
На згадку про перебування у дитячому відділенні Інституту серця Фонд подарував Дар’ї веселого ведмедика та побажав здоров’я , мирного неба, та виконання бажань.