Чумакін Антон

20 березня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований маленький хлопчик з села Киселівка Білозерського району Херсонської області Чумакін Антон, який народився 16 червня 2014 року У хлопчика діагностовано вроджену ваду серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки та додаткову ліву верхню порожнисту вену.
 
Антону необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Nit Occlud Le VSD, вартість якого: 113 741 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Чумакіна Оксана Олексіївна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги маленькому Антону з багатодітної родини!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про Антона та всі необхідні підтверджуючі документи.
 
Щоб врятувати сердечко хлопчика, Фонд звернувся до свого друга та партнера Іренеуша Дерека, генерального директора ТОВ «Пластікс-Україна» та його друзів. Замість подарунків на двадцятирічний ювілей компанії Пластікс-Україна Іренеуш запропонував своїм друзям та партнерам зібрати кошти на придбання серцевого імпланту - оклюдеру Nit Occlud Le VSD для лікування вродженої вади серця у Антона та рятування маленького сердечка. Пропозиція була підтримана та потрібний дорого вартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
21 березня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  була проведена рентгенендоваскулярна корекція перимембранозного дефекту міжшлуночкової перетинки Чумакіну Антону. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 24 березня у задовільному стані хлопчика було виписано додому.
Ми, разом з Антоном, його матусею та старшими братами щиро завдячуємо Генеральному директору компанії ТОВ «Пластікс-Україна» Іренеушу Дереку, його друзям та партнерам за ще одне врятоване дитяче серце.  
Антон, бажаємо тобі щастя, здоров’я,  мирного неба та здійснення мрій!
Хай щастить!