Давидова Олександра

17 липня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано дівчинку з міста Києва Давидову Олександру, яка народилася 16 грудня 2010 року. У дівчинки  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Олександрі потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної дочки  звернулася її мати – Давидова Олена Олександрівна. Фонд розпочав проект «Сердечко Олександри потребує вашої допомоги!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Олександри, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
20 липня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Давидовій Олександрі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 23 липня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
 
Ми, разом з Олександрою та її матусею, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту для рятування сердечка дівчинки. 
Олександро, бажаємо тобі щастя, здоров’я,  мирного неба та здійснення мрій!
Хай щастить!