Дем’янчук Олена

2вересня 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчина з міста Глухів Шосткінського району Сумської області Дем’янчук Олена, яка народилася 23 серпня 2001 року. У неї вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, незначний пролапс мітрального клапану. 
 
Для усунення цієї вродженої вади серця Олені потрібне ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки оклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась сама Олена та її мати мати – Дем’янчук Інна Олександрівна. Фонд розпочав проект «Сердечку Олени дуже потрібна ваша допомога!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчину та всі необхідні підтверджуючі документи.
http://www.serdze.org.ua/pacient/serdechku-oleni-duzhe-potribna-vasha-dopomoga 
 
Дякуючи допомозі МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», Вертелецькому Олександру та небайдужим людям, необхідний дорого вартісний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
03 вересня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки серцевим імплантом - окклюдером Дем’янчук Олені, та вже 6 вересня у гарному настрої та задовільному стані дівчина була виписана додому.
Ми, разом з Оленою, її батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», Вертелецькому Олександру та небайдужим людям, яки допомогли врятувати Олені сердечко.
Зі свого боку, бажаємо Олені здоров’я та здійснення мрій! Всього найкращого!