Дергачова Алла

19 січня 2015 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано шестирічну дівчинку Дергачову Аллу, у неї вроджена вада серця – аневризматичне вип’ячування міжпередсердної перетинки з проривом. Алла потребує ендоваскулярного закриття дефекту оклюдером  Figulla Flex II ASD, вартість якого 48 350 грн.

 

Родина Алли, це мати, Віта Олександрівна, тато Олександр Валерійович та маленька сестричка Аннуся трьох років. Алла дуже весела та приємна дівчинка, допомагає мамі по господарству та доглядати маленьку сестричку.  Мешкає родина у с. Бортничі Київській області у орендованій частині приватного будинку. Мати - безробітна, а батько працює на тимчасових перевозках водієм. Статки родини замалі, тому самотужки знайти кошти на дорого вартісний оклюдер вони не в змозі.
З проханням надати благодійну допомогу для придбання оклюдеру  Figulla Flex II ASD для маленької дівчинки Фонд звернувся до компанії МТС Україна и отримав підтримку.

Ми, разом з родиною Дергачових, щиро вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідного оклюдеру  Figulla Flex II ASD, що дозволило 20 січня провести ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Аллі у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, і  23 січня  у задовільному стані дівчинка була виписана додому.

 

Бажаємо маленькій Аллі та її родині здоров’я.