Деркач Анна

03 квітня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано дванадцятирічну дівчинку з м. Харкова Деркач Анну,  у неї вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Ані необхідно терміново потребує ендоваскулярним шляхом закрити дефект окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 90 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Анни Людмила Олексіївна, яка разом з чоловіком Сергієм Григоровичем виховує трьох дітей.  Ми розпочали проект «Серце Анни потребує термінової операції!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. На допомогу сердечку Анни відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний окклюдер для усунення дефекту Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном. Ми щиро за це вдячні.
 
 05 квітня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Деркач Анні. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і  08 квітня  у задовільному стані дівчинка була виписана додому. На її виписку завітали співробітники МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» з подарунками та гарними побажаннями.
 

 

 

На згадку про перебування у дитячому відділенні Інституту серця Анна залишила нам дуже гарний малюнок.
 

Ми, разом з родиною Деркачів, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати дівчинці життя! Нам дуже приємно, що у нас з’явився новий друг та партнер.
 
З свого боку Фонд бажає Ані здоров’я, щастя, мирного неба та гарного настрою! Всього найкращого!