Дичок Максим

18 грудня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований хлопчик з села Томашівка Дунаєвецького р-ну Хмельницької області Дичок Максим, який народився 08 червня 2006 року. У Максима вроджена вада серця - відкрите овальне вікно, а також стан після перенесеного гострого ураження мозкового кровообігу (інсульту) за ішемічним типом в басейні лівої внутрішньої сонної артерії в квітні місяці цього року.  Хлопчику терміново необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 105 000 грн
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Максима – Ольга Павлівна. Фонд розпочав проект «Максиму терміново потрібна допомога небайдужих людей!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку Максима відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний оклюдер Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном і  передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
19 грудня 2018 року, саме у день Святого Миколая,  у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритого овального вікна Дичку Максиму. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 21 грудня у задовільному стані хлопець був виписаний додому.
 
Щоб віддячити за врятоване сердечко, тітка Максима виготовила та подарувала дитячому відділенню та Фонду дуже гарні та смачнючі торти.
Дякуємо.
 
Ми, разом з Максимом, його батьками та молодшим братом Артемкою, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив Інститут серця серцевим імплантом для усунення вродженої вади серця у хлопця та врятував йому життя.. 
 
 
Максим, бажаємо тобі щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!