Дишко Єлизавета

31 липня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано дівчинку з села Неньковичі, Зарічненського раойну Рівненської області, Дишко Єлизавету, яка народилася 22 грудня 2009 року.
У Лізи вроджені вади серця – м’язовий дефект міжшлуночкової перетинки та вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефектів двома серцевими імплантами:  дефект міжшлуночкової перетинки - пристроєм для оклюзії дефекту VSD MemoPart з системою доставки MemoPart, вартість якого 101 864 грн та  вторинний дефект міжпередсердної перегородки - окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого: 98 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісних серцевих імплантів звернулась мати Єлизавети Людмила Святославівна, яка разом з чоловіком виховує трьох дітей. Ми розпочали власний проект «Серцю Єлизавети потрібна ваша допомога!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті. ЮА.
З проханням надати благодійну пожертву на придбання двох оклюдерів для Лізи, Фонд звернувся до своїх постійних партнерів - компанії Vodafone  Україна. Завдяки їх підтримці необхідні серцеві імпланти були придбані та передані до Інституту серця. 
 
01 серпня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття двох вроджених вад серця у Лізи -  м’язового дефекту міжшлуночкової перетинки та вторинного дефекту міжпередсердної перегородки. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 04серпня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
 
Ми, разом з Єлизаветою та її багатодітною родиною, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідних серцевих імплантів, для рятування сердечка дівчинки. .
 
Зі свого боку Фонд бажає Лізі здоров’я, щастя, мирного неба та всього найкращого!