Дорошенко Павло

02 грудня 2015 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» поступив п'ятимісячний малюк Дорошенко Павло, він народився 12 липня 2015 року. Його основний діагноз: множинні вроджені вади розвитку, повна атріо-вертікулярная комунікація, збалансована форма, коарктація аорти, стеноз лівого головного бронха, висока легенева гіпертензія.
 
За час перебування в дитячому відділенні Інституту серця малюкові провели кілька оперативних втручань: резекцію коарктації аорти та звуження легеневої артерії, аортопексію, стентування лівого головного бронха. Для проведення повторного стентування лівого головного бронха Павлику, необхідно було придбати стент-систему периферичну Tsunami Peripheral Stent System. Вартість такого витратного матеріалу 22 000 гривень.
 
З проханням про допомогу до Фонду звернулася мама малюка Вікторія Миколаївна.
 
 
 
Маленький Павлик разом з мамою, Вікторією, проживає в м.Конотоп Сумської області. Вікторія Миколаївна до декретної відпустки по догляду за дитиною працювала фахівцем з працевлаштування Центру зайнятості м. Конотопа. Тато з сім'єю не проживає і фінансової допомоги на лікування сина не надає. Підтримує маленького Павлика і маму бабуся-пенсіонерка Надія Павлівна. Сім'я перебуває у важкому фінансовому становищі і самостійно придбати такий дорогий витратний матеріал вона не в змозі.
Фонд виділив необхідні кошти для придбання витратних матеріалів і 21 квітня маленькому Павлику провели повторне стентування лівого головного бронха.
 
 
 
 
Попереду у малюка ще не одна операція і нам би дуже хотілося, щоб швидше закінчилися всі проблеми, і Павлик разом з мамою повернувся додому.
Ми бажаємо йому швидкого одужання! Рости, щоб радувати маму і бабусю!
 
Велике спасибі всім, хто підтримує проект Фонду «Допоможи серцю битися», саме завдяки вашим великим і добрим серцям, небайдужості і бажанням робити добро ми змогли купити таку потрібну маленькому Павлику дороговартісну стент-систему периферичну Tsunami Peripheral Stent System.
 
Об'єднавши наші зусилля ми можемо рятувати дитячі серця!