Дроник Анастасія

02 травня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з міста Коломия Івано-Франківської області Дроник Анастасію, яка народилася 30 січня 2014 року. У дівчинки  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Настусі потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 72 760 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної дочки  звернулася її мати – Дроник Вікторія Володимирівна. Фонд розпочав проект «Маленькій Настусі дуже потрібно врятувати сердечко!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Анастасії, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 0
 
03 травня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Дроник Настусі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 05 травня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Настусею, її батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту для рятування сердечка дівчинки. 
Бажаємо маленькій Анастасії та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.