Євчук Віталіна

21 листопада 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано маленьку дівчинку з села Біла Чемеровецького району Хмельницької області Євчук Віталіну, яка народилася 24 вересня 2014 року. У дівчинки  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока та дилатація порожнини лівого шлуночка. 
 
Віталіні потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для єдиної дочки  звернулася її мати – Підсоцька Оксана Василівна. Фонд розпочав проект «Маленькій Віталіні дуже потрібно врятувати сердечко!» На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку маленької Віталіни відразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
22 листопада 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Євчук Віталіні. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 26 листопада у задовільному стані дівчинка була виписана додому. 
 
Ми, разом з Віталіною, її матусею, всіма близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати дівчинці життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер. Від мами Віталіни, нам стало відомо, що малеча дуже полюбляє ведмедів, тому на згадку про перебування у дитячому відділенні Інституту серця, ми подарували їй дуже гарного ведмедика, малеча була у захваті.
Віталіно, бажаємо тобі щастя, здоров’я,  мирного неба та здійснення мрій!
Хай щастить!