Федорук Олександра

05 вересня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано дівчину з села Бабин, Гощанського району Рівненської області Федорук Олександру. Вона народилася у багатодітній родині 21липня 2000 року. У Олександри вроджена вада серця –  відкрита артеріальна протока, їй необхідна ендоваскулярна корекція вади спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.  
 
Щоб врятувати Олександру ми зробили проект та розмістили його на сайті Фонду,  
 
Щодо проблеми серця дівчини ми розповіли нашим друзям и партнерам - Національному комітету «Міс Україна», та попрохали допомоги. Наші красуні з радістю підтримали Олександру виклавши її історію у проекті «Краса з ціллю», це вже четверта дитина, сердечко якої врятували наші красуні. І ось кошти надані, витратний матеріал придбаний та така необхідна для дівчини операція зроблена  06 вересня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». 
 
Завдяки великим та добрим серцям наших красунь, врятоване ще одне дитяче сердечко та дитяче життя! Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 8 вересня у задовільному стані Олександру виписали додому. Але як дівчина та її мама були вражені, коли до них завітали рятівниці - Міс Україна-2017 Поліна Ткач та кастинг-директор Національного комітету «Міс Україна» Єлизавета Чепель.  Разом з красунями на виписку Олександри завітали наші друзі та партнери: українське суспільно-політичне інтернет - видання  Gazeta.ua та  та телекомпанія «МАГНОЛІЯ-ТV».
 
 
Впевнені, ця зустріч запам’ятається Олександрі  надовго.  
 
Ми разом з Олександрою, та її родиною щиро вдячні Національному комітету «Міс Україна», за гарний Проект, надані кошти та врятоване життя!
Ми впевнені, що наш спільний проект буде ще довго рятувати дитячі серця!