Філіпюк Олександр

17 квітня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано чотирирічного хлопчика з села Козин Радивилівського району Рівненської області Філіпюка Олександра, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, затримка мовного розвитку та гіпертрофія мигдаликів. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась багатодітна мати маленького Сашка – Філіпюк Ольга Миколаївна. Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко маленького Олександра!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті ЮА.
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Олександра, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
18 квітня 2018 року в ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Філіпюку Олександру. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 20 квітня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
На згадку про своє лікування Сашко залишив Фонду гарного помічника ведмедика.
Дякуємо!

 

 
Сашко, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!