Гараєв Іван

19 січня 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований  усміхнений тринадцятирічний хлопець з міста Бровари  Київської області – Гараєв Іван, який народився 27 липня  2007 року. У хлопця вроджена вада серця –: коарктація аорти, помірна аортальна недостатність і аортальна гіпертензія. Івану потрібно ендоваскулярним методом усунути вроджену ваду серця, для цього.необхідно покритий стент-графт для пластики аорти Covered CP Stent CP8Z28-CVRD та балон-катетер для встановлення стенту BIB BB040, вартість яких 101 600 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Сич Тамара Захидівна. Фонд розпочав проект «Серце Івана потребує термінового порятунку!»
 
На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/sertse-ivana-potrebue-terminovogo-poryatunku 
Завдяки пожертві нашого доброго друга та партнера  компанії Vodafone Україна , необхідні дорого вартісні витратні матеріали були придбані та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
І ось 20 січня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено стентування коарктації аорти  Гараєву Івану. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 25 січня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Іваном, його старшою сестрою Ангеліною, молодшим братом Давидом,  мамою та всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна , яка допомогла врятувати Івану серце.
 
Ми бажаємо тобі, Іван, здійснення всіх твоїх мрій та надій, а також, щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!