Гаврилюк Кароліна

03 березня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано тендітну та обдаровану шестирічну дівчинку - Гаврилюк Кароліну з с. Соломоново Ужгородського району Закарпатської області, у неї вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Каролінці потрібно ендоваскулярне закриття дефекту серцевим імплантом- Figulla Flex II ASD A, вартість якого 90 000 грн.  
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Каролінки Діана Іванівна, яка разом з чоловіком Василем Анатолійовичем виховує донечку. Ми розпочали власний проект «Допоможемо Каролінці продовжити спів!» на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, а потім розмістили проект «Врятуйте сердечко Каролінки!» на МБФ «Українська біржа благодійництва». Збір коштів на серцевий імплан пройшов за підтримки Команди #СомнениеChallenge 2.0 . 180 благодійників підтримали проект на МБФ «УББ» і зібрали необхідну суму коштів, сердцевий імплант був придбаний Фондом та переданий Інституту серця. Ми всі дуже чекали приїзду дівчинки, щоб врятувати її сердечко.
 
 
07 березня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки у нашої співочої Каролінки. 
 
 
Після операції до ней у гості завітали Максим Москаленко від Команди #СомнениеChallenge 2.0 . та Тетяна Райкова від МБФ «Українська біржа благодійності», з гарними побажаннями та подарунками.
 
 
Післяопераційний період у Каролінки пройшов без особливостей, і 9 березня у задовільному стані дівчинка була виписана додому. 
 
 
Ми, разом з мамою Діаною, татусем Василем та Каролінкою, щиро вдячні всім, хто допоміг врятувати життя дівчинці! 
 
 
З свого боку Фонд бажає Каролінці міцного здоров’я та багато перемог на співочих конкурсах!