Голубош Анна

16 січня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано восьмирічну дівчинку з міста Рівне Голубош Анну, У неї  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока та дилатація порожнини лівого шлуночка. Анна потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу для меншої донечки  звернулась мати дівчинки – Голубош  Іванна Анатоліївна. Фонд розпочав проект «Сердечко Ганнусі дуже чекає вашої допомоги!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
На допомогу сердечку маленької дівчинки відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Завдяки йому необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. Сердечна  їм подяка!
 
16 січня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Голубош Анні. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 19 січня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.  
 
Ми, разом з Анною, її батьками та рідними, завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який забезпечив придбання необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у дівчинки. 
Бажаємо Анні та її близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.