Гришкова Тетяна

19 жовтня 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчина з села Старе Село Сарненського р-ну Рівненської обл. Гришкова Тетяна, яка народилася 13 серпня 2007 року. У неї вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та дилатація правих відділів серця. 
 
Для усунення цієї вродженої вади серця Тетяні потрібне ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки оклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчини – Гришкова Поліна Павлівна.. Фонд розпочав проект «Порятунок сердечка Тетяни залежить від вас!». 
На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчину та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/poryatunok-serdechka-tetyani-zalezhit-vid-vas 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для Тетяни, Фонд звернувся до своїх постійних та надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
20 жовтня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки серцевим імплантом - окклюдером Гришковій Тетяні та вже 22 жовтня у гарному настрої та задовільному стані дівчина була виписана додому.
 
Ми, разом з Тетяною, її матусею та молодшою сестричкою Кристиною, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчини. 
Зі свого боку, бажаємо Тетяні здоров’я та здійснення мрій! Всього найкращого!