Гудимова Єлізавета

17 лютого 2016 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано десятирічну дівчинку з Сумської області  Гудімову Єлизавету, з діагнозом: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпредсердної перегородки. 
 
 
Дівчинці потрібно ендоваскулярне закриття дефекту оклюдером  Figulla Flex II ASD, вартість якого 90 000 грн..
 
 
Сім'я Єлізавети, це мати, Тетяна Олександрівна та маленький братик Данило, йому 5 років.  Тетяна-Олександрівна – мати-одиначка. Мешкає родина у с. Нова слобода Путилівського району Сумської області. Мати не працює, всі доходи, які має родина виключно з корови та присадибної ділянки. Єлизавета відвідує школу 4 клас, дуже добра , спокійна та працьовита дитина. Вона допомагає мамі по господарству, готувати їжу та доглядати братика. У вільний час займається малюванням, плетінням та танцями. Статки родини замалі, тому самотужки знайти кошти на дороговартісний оклюдер вони не в змозі.
 
З проханням надати благодійну допомогу в придбанні Figulla Flex II ASD для Єлизавети Фонд звернувся до компанії Vodafone Україна та отримав підтримку.
 
Ми, разом з родиною Гудімових, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного оклюдеру Figulla Flex II ASD, що дозволило 18 лютого провести ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпредсердної перегородки Єлизаветі у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Після операційний період пройшов без особливостей, і 22 лютого у задовільному стані дівчинка разом з мамою була виписана додому. На згадку про перебування у дитячому відділенні Єлизавета подарувала нам гарний малюнок. Дякуємо!
 
 
 
 
Бажаємо Єлізаветі, її мамі та братику Данилі здоров’я та всіх гараздів