Гуржій Нікіта

25 лютого 2020 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано дворічного хлопчика з міста Києва Гуржій Нікіту, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернувся батько Нікіти – Гуржій Анатолій Анатолійович. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку маленького Нікіткі!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
26 лютого 2020 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Гуржій Нікіта. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 28 лютого у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Нікітою та його батьками, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати маленькому хлопчику життя, та стали для нього справжніми чарівниками! 
Нікіта  бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливим, нехай всі твої мрії збудуться!  Всього найкращого!