Ігнатюк Михайло

21 липня 2013 року до  Київського міського Центру Серця госпіталізовано  маленького хлопчика Ігнатюка Михайла. Він народився 16 жовтня 2012 року.  У малюка множинні вади розвитку: двосторонній дакріоцистит, правостороння пахова грижа, двостороння клишоногість, вторинний синдром мальабсорбції, синдром рухових розладів тяжкого ступеню, затримка темпів розвитку  та  вроджена вада серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перегородки.  ВГЛА.

 

Михайло разом з родиною  мешкають у невеликому будиночку у с.м.т. Потила, Потильського району Чернівецької області.  Багатодітна родина Ігнатюків виховує доньку Марію 5 років, сина Іванка 3 років, сина Дениса 2 років та однорічного Михайлика. Обоє батьків, мати, Ігнатюк Марія Панасівна, та батько, Ігнатюк Василь Юрійович, знаходяться у декретних відпустках з догляду за маленькими дітьми.  Матеріальне забезпечення 4-х дітної родини складається здержавних  соціальних допомог на дітей.

 

З проханням про можливу допомогу на проведення корекції вродженої вади  серця сину до Фонду звернулась мати Михайлика.

 

Ми, разом з батьками маленького хлопчика, від усього серця вдячні  Демидовій Антоніні Сергіївні. Завдяки її благодійній пожертві ми придбали необхідні витратні матеріали  для операції.
24 липня 2013 року у Київському міському Центрі Серця проведена радикальна корекція вродженої вади серця маленького Михайлика. Операція пройшла вдало і 2 серпня хлопчика виписали додому. Ми бажаємо Михайлику, його братам, сестричці та батькам щастя і здоров'я.

 

Якщо у Вас з'явилося бажання врятувати життя дитини, чекаємо на Вас!

 

Маленькі діти не повинні помирати від виліковних хвороб!
Маленькі діти не повинні помирати від безгрошів'я дорослих!