Ильницька Оксана

 
07 березня 2017 року в дитяче відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована маленька дівчинка з села Лосинець Турківського району Львівської області Ільницька Оксана, вона народилася 26 січня 2013 року. У Оксани вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки і їй необхідно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 90 000 грн.
 
Оксана виховується в багатодітній родині Ільницьких, де мама - Ільницька Руслана Миронівна, тато - Ільницький Богдан Григорович, сестричка Ковальчак Марійка 2008 року народження (від першого шлюбу мами) і братик Василь 2011 народження. Старша дівчинка ходить в школу, братик в дитячий садок, а молодша сестричка Оксана, разом з мамою, перебуває вдома. Мама Руслана і тато Богдан займаються домашнім господарством і городом. Богдан - інвалід ІІІ групи. У нього проблеми з ногою, після прооперованого варикозного розширення вен виникли трофічні виразки, зараз він знаходиться на пенсії. Живе родина в приватному будинку в селі Лосинець. Весь дохід сім'ї - це пенсія чоловіка в сумі 2000 грн., Все інше - натуральне господарство.
 
У Фонд, з проханням про допомогу в придбанні дорогого витратного матеріалу, звернулася мама Оксани Ільницька Руслана Миронівна. Ми почали проект «Малятко Оксана з Львівської області терміново потребує операції!», Помістили інформацію і підтверджуючі документи на сайті Фонду, сторінці Фейсбуку і звернулися за підтримкою до своїх партнерів благодійної організації Благодійний фонд «Корда», який в свою чергу підключив італійських партнерів. Протягом двох тижнів необхідна сума для придбання серцевого імпланта була зібрана, і окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для дівчинки був куплений. 
 
 
10 березня 2017 року в ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Ільницькій Оксані.
 
Післяопераційний період пройшов без особливостей, і 13 березня в задовільному стані дівчинка була виписана додому. На виписку до неї дівчинки, щоб побажати їй і її родині щастя та здоров'я приходив віце-президент благодійної організації «Благодійний фонд« Корда »Андрій Омельянюк.
 
Ми, разом з Оксаною, його батьками, братиком і сестричкою висловлюємо величезну подяку: благодійній організації «Благодійний фонд« Корда »; Асоціації «A.B.C. - Amici dei bambini di Chernobyl »; Асоціації «Amici nel Mondo»; Асоціації «Dei Carraresi»; Асоціації «Il Ponte - Mict»!
Завдяки вам і вашим бажанням допомогти, сьогодні Оксана, зможе відчути, що життя складається не тільки зі страшних діагнозів, а зі справжніх друзів, дитячих радощів і задоволень.
 
 
Бажаємо малечі і її багатодітній родині здоров'я, миру і всіх благ..