Калінчук Матвій

05 березня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано чотирирічного хлопчика з села Вінницькі Хутора, Вінницького району Вінницької області Калінчука Матвія, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась молода родина Калінчуків, тато - Калинчук Вадим Геннадійович, мама - Калинчук Тетяна Генріхівна і старша сестричка Уляна, з проханням надати допомогу в зборі коштів для придбання серцевого імпланта, щоб врятувати сердечко маленького Матвія. Ми розпочали проект «Маленькому Матвію дуже потрібно врятувати сердечко!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для Матвія, Фонд звернувся до своїх партнерів - дослідницької агенції ТОВ "АСНІЛЬСЕН-ЮКРЕЙН", яке надало пожертву у сумі 30 000 грн, для придбання серцевого імпланту. Залишок потрібної суми збирали великою кількістю доброзичливих дітей та їх друзів. Нам дуже приємно, що на рятування сердечка Матвія відгукнулися учні альтернативної школи «Сонячний острів», які разом з батьками та керівництвом школи провели благодійну акцію «Подари серце» у місті Васильків Київської області. 
 
Щиро дякуємо маленькі благодійники! Завдяки об’єднанню зусиль необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
І ось 6 березня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Калінчуку Матвію! Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 8 березня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому. Ми знаємо як раділа його мама, це просто величезний подарунок до Жіночого свята.
 
Ми, разом з Матвієм, його батьками, сестрою Улянкою, всіма близькими та рідними, щиро вдячні дослідницької агенції ТОВ "АСНІЛЬСЕН-ЮКРЕЙН", учням альтернативної школи «Сонячний острів» та багатьом людям з великими серцями, яки забезпечили покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка хлопчика. 
Матвійчик, рости здоровим та щасливим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!