Калініченко Ольга

01 серпня 2016 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку дівчинку з Кіровоградської області, Знамянського району с. Костянтинівка Калініченко Ольгу. Дівчинці трохи більше чотирьох років, вона народилася 20 січня 2012 року. У Ольги  важка вроджена вада серця– множинні м’язові дефекти міжшлуночкової перетинки, стеноз клапану легеневої артерії, гіпоплазія правої гілки легеневої артерії. Дівчинка вже неодноразово проходила оперативне лікування. 
Ользі дуже було потрібне стентування правої гілки легеневої артерії ендоваскулярним методом, щоб врятувати маленьку дівчинку, необхідно було придбати Андра стент, вартість якого біля 119 000 грн.
Історію про маленьку Ольгу та її родину ми розповіли Національному комітету «Міс Україна», та попрохали допомоги. Наші красуні з радістю підтримали маленьку дівчинку та півроку тому започаткували проект «Краса з ціллю» для рятування вродженої вади серця Олі Калініченко.
 
І ось кошти зібрані, витратний матеріал придбаний та така необхідна для дівчинки операція зроблена 4 серпня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Україна». 
 
Завдяки великим та добрим серцям наших красунь, врятоване ще одне дитяче сердечко. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і  10 серпня у задовільному стані дівчинка була виписана додому. Але як була здивована Оля та її мама Людмила, коли їх прийшли провідати та побажати гарного здоров’я  керівники Національного комітету «Міс Україна» та  Міс України 2015 року Кристина Столока. Ця зустріч запам’ятається Олі надовго.  
 
Маленька Оля, разом з мамою, щиро вдячні Національному комітету «Міс Україна», за гарний Проект, зібрані кошти та врятоване життя!
 
Фонд зі свого боку подякував нашім красуням за творення добра та вручив виконавчому директору Ірині Копаниці Сердечну Подяку..