Каплун Ростислав

21 червня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований маленький хлопчик з міста Немирів Немировського району Вінницької області Каплун Ростислав, який народився 29 червня 2014 року. У хлопчика  вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. 
Хлопчику потрібна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Nit-Occlud PDA, вартість якого 60 562 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Ростика – Каплун Ольга Василівна. Фонд розпочав проект «Маленький Ростислав чекає вашої допомоги!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи.
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Nit-Occlud  PDA для життєрадісного та веселого хлопчика Каплуна Ростислава, Фонд звернувся до своїх надійних друзів та партнерів - компанії «Vodafone Україна». Завдяки цій компанії необхідний дороговартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця.
 
23 червня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Ростику. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 26 червня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
 
Ми, разом з Ростиком та його батьками, завдячуємо компанії «Vodafone Україна», яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у хлопчика.
Бажаємо Ростику та його близьким здоров’я, всіх гараздів та мирного неба.