Касаткіна Наталія

28 травня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано дванадцятирічну дівчинку з міста Рівне Рівненської області Касаткіну Наталію, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась опікун - старша сестра Наталії – Бортник Людмила Валеріївна. Ми розпочали проект «Порятунок сердечка Наталії залежить від вас!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/poryatunok-serdechka-natalii-zalezhit-vid-vas 
Наш проект підтримали партнери - рекламне агентство ТОВ «Фірма. АРТ» та ТОВ «Метро Медіа Принт», розмістивши інформацію про збір коштів на серцевий імплант для Касаткіной Наталії у вагонах Київського метрополітену.
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання спірального комплекту  Nit-Occlud PDA для дівчинки, Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку. Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
29 травня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Касаткіной Наталії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 31 травня у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Наталкою та її братами та сестрами, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
Наталія, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!