Харченко Катерина

19 червня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчинка з села Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області Харченко Катерина, яка народилася 22 жовтня 2005 року. У дівчинки діагностовано вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та помірну дилатацію правих відділів серця. 
 
Для у усунення цієї вродженої вади серця дівчині  необхідна ендоваскулярна корекція вади серцевим імплантом - оклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальний балоном, вартість якого: 102 000 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Харченко Ірина Василівна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги Катерині з багатодітної родини!». На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку Катерини, як завжди  відгукнувся наш друг та партнер МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Сердечна та щира  їм подяка!
 
20 червня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Харченко Катерині. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 22 червня у задовільному стані дівчину було виписано додому.
Ми, разом з родиною Харченків, всіма їх  близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який у короткий термін забезпечив покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчинки. 
 
Катю, бажаємо тобі щастя, здоров’я,  мирного неба та здійснення мрій!
Хай щастить!