Харчевнікова Валерія

07 червня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано п’ятирічну дівчинку з села Кучерське Великоолександрівського району Херсонської області Харчевнікову Валерію, в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA, вартість якого 68 480 грн.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Лери – Харчевнікова Анна Олександрівна. Ми розпочали проект «Маленькій Валерії дуже потрібно врятувати сердечко!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Свою допомогу у рятуванні вродженої вади серця у дівчинки запропонувала німецька компанія PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які надали спіральний комплект Nit-Occlud PDA для Валерії. 
 
08 червня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькій Харчевніковій Валерії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 11 червня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
 
Ми, разом з мамою, Анною Олександрівною, всіма близькими та рідними, щиро вдячні німецькій компанії PFM MEDICAL AG, та безпосередньо Jens Nikelski та Dietmar Fiedler, які допомогли врятувати дівчинці життя! 
 
Валерія, рости здоровою та щасливою, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!