Хоменко Данііл

20 грудня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований хлопчик з міста Києва Хоменко Даніїл, який народився 18 квітня 2014 року. У хлопчика вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Даніїл потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Марина Анатоліївна. Фонд розпочав проект «Серцю Даніїла потрібна ваша допомога!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. 
На допомогу сердечку Даніїла зразу відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Від усього серця щира їм подяка!
 
21 грудня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Хоменку Даніїлу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 23 грудня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Даніїлом та його мамою, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати хлопчику життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий надійний друг та партнер.
Нам на згадку хлопчик разом з матусею подарували вишиту картину та три новоричних прикраси з вишитим логотипом Фонду. Саме приємне, що ці вишиті дива Даня робив разом з мамою. Сердечна вам подяка!
 
 
Даніїл, бажаємо тобі та твоїм рідним щастя, здоров’я та мирного неба над головою! Хай щастить!