Хоменко Кіріл

25 серпня 2015 року до ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров’я України» був госпіталізований маленький хлопчик Хоменко Кіріл, який народився 10 жовтня 2009 року, він весела та активна дитина і дуже хоче бути здоровим. У Кіріла вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

 

Він поступив у дитяче відділення вроджених вад серця для ендоваскулярного закриття пороку спіральною системою Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку, вартість якої 50 076 грн.

 

 

Родина Кіріла, це мати, Голуб Тамара Володимирівна, молодша сестричка чотирьох років - Голуб Олександра та другий чоловік мами Голуб Андрій Васильович. Рідний батько Кіріла – Хоменко Євген Сергійович з шести місяців не приймає участь у вихованні хлопчика та позбавлений батьківських прав.  Мешкає Кіріл разом з родиною у селі Помірки Лебединського району Сумської області. Мати Кіріла не працює та  іноді підробляє на свинофермі. Другий чоловік Тамари Володимирівни працює водієм сільськогосподарської техніки. Родина має малі статки, тому самостійно знайти кошти на придбання дороговартісного витратного матеріалу, вони не в змозі.
З проханням надати благодійну допомогу в придбанні спіральної системи Nit-Occlud PDA для усунення дефекту відкритого артеріального протоку  Кіріла Фонд звернувся до компанії МТС Україна и отримав підтримку.

 

Ми, разом з Кірілом та його мамою, щиро вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідного витратного матеріалу для усунення вродженої вади серця у Кіріла, що дозволило 26 серпня провести ендоваскулярне закриття спіральною системою дефекту відкритого артеріального протоку у хлопчика в ДУ «Інститут Серця МОЗ України». Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 29 серпня у задовільному стані Кіріл був виписаний додому.

 

 

Ми бажаємо Кірілу мирного неба, щастя, здоров’я та успіхів.