Хомік Віра

13 грудня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована дівчина з м. Кривий Ріг Дніпропетровської області Хомік Віра, яка народилася 17 квітня 2005 року. У Віри діагностовано дві вроджених вади серця: вторинний дефект міжпередсердної перетинки та відкрита артеріальна протока. 
 
Дівчина потребувала термінового ендоваскулярного закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном та відкритої артеріальної протоки спіральною системою Nit-Occlud PDA.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні двох дороговартисних серцевих імплантів звернулась опікун дівчинки –Лазарюк Наталія Вікторівна, яка взяла на себе опіку над Вірою. Фонд розпочав проект «Серцю Віри потрібна ваша допомога!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчину та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
Щоб врятувати сердечко Віри, Фонд звернувся до свого друга та партнера МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який підтримав прохання та придбав  необхідні серцеві імпланти та передав їх до Інституту серця. Щиро їм дякуємо за це!
14 грудня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки та вторинного дефекту міжпередсердної перетинки Хомік Вірі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 18 грудня у задовільному стані дівчину було виписано додому.
 
Ми, разом з Вірою та її опікуном Наталією Вікторовною щиро завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» за ще одне врятоване  дитяче серце.  
Вірочка, бажаємо тобі щастя, здоров’я, успіхів у навчанні та здійснення мрій! Хай щастить!