Кічак Павло

26 березня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований дев’ятирічний хлопчик з села Стопчатів Косівського району Івано-Франківської області Кічак Павло, який народився 09 лютого 2009 року. У хлопчика вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Павлу необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 102 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Оксана Ярославівна. Фонд розпочав проект «Допоможемо сердечку Павла!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD для веселого усміхненого хлопчика Кічака Павла, Фонд звернувся до ТОВ «Пластікс-Україна» та отримав підтримку. Потрібний дороговартісний витратний матеріал був придбаний та переданий до Інституту серця. 
27 березня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Кічаку Павлу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 31січня  у задовільному стані хлопець був виписаний додому.
 
Ми, разом з Павлом та його матусею щиро завдячуємо компанії ТОВ «Пластікс-Україна» та її Генеральному директору Иренеушу Дереку за врятоване дитяче серце.  
Павло, бажаємо тобі щастя, здоров’я,  мирного неба та безліч перемог на танцювальному майданчику! Хай щастить!