Клименко Максим

6 липня 2015 року до ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров’я України» госпіталізовано маленького хлопчика Клименка Максима, який народився 26 листопада 2009 року, він весела та жвава дитина, відвідує дитячий садок, та дуже хоче бути здоровим. У Максима вроджена вада серця, йому вже  неодноразово робили хірургічні втручання: у 2010 році було проведено артеріальне переключення, у 2011 році рентгенендоваскулярна дилятація клапанного стенозу легеневої артерії та у 2014 році рентгенендоваскулярна ділятація стенозу лівої гілки легеневої артерії. Хлопчик поступив до дитячого відділення з надклапанним стенозом легеневої артерії, помірним стенозом гілок легеневої артерії.
Максиму потрібно стентування лівої гілки легеневої артерії стент-системою периферичною Андра Стент, вартість якої 104 111 грн.

 

 

 

Родина Максима - це мати, Олена Валеріївна, батько, Валентин Миколайович та доросла сестра Катерина.  Мешкають вони всі разом у м. Кіровограді у багатоповерхівці. Мати Максима працює медичною сестрою у Кіровоградській обласній лікарні, а батько тимчасово безробітний. Родина перебуває у скрутному матеріальному становищі, тому самостійно знайти кошти на придбання дороговартісного витратного матеріалу, вони не в змозі.
З проханням надати благодійну допомогу в придбанні стент-системи периферичної Андра Стент для стентування лівої гілки легеневої артерії у Максима Фонд звернувся до компанії МТС Україна и отримав підтримку.

 

 

 

Ми, разом з усією родиною Клименків, щиро вдячні компанії МТС Україна, яка забезпечила покупку необхідної стент-системи периферичної Андра Стент для стентування лівої гілки легеневої артерії у Максима, що дозволило 7 липня провести стентування лівої гілки легеневої артерії хлопчика та рентгенендоваскулярну дилатацію надклапанного стенозу у ДУ «Інститут Серця Міністерства охорони здоров’я України». Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 11 липня у задовільному стані Максим був виписаний додому.

 

Ми бажаємо Максиму здоров’я,  щастя та мирного неба!