Колюбаєва Клеопатра

21 грудня 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була  госпіталізована шістнадцятирічна дівчина з села Струмківка Луцького району Волинської області Колюбаєва Клеопатра. У дівчини з багатодітної родини, вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки в центральній частині, дилатація правих відділів серця та дилатація стовбура та гілок легеневої артерії. 
 
Для усунення цієї вродженої вади серця Клеопатрі потрібне ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки оклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн. 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Колюбаєва Олена Тарасівна. Фонд розпочав проект «Допоможемо сердечку Клеопатри стати здоровим!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчину та всі 
необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/dopomozhemo-serdechku-kleopatri-stati-zdorovim 
 
З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном для Клеопатри, Фонд звернувся до своїх постійних та надійних партнерів - компанії Vodafone  Україна та отримав підтримку.
Необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий до Інституту серця. 
 
І ось 22 грудня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Колюбаєвій Клеопатрі.  Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 24 грудня у задовільному стані та гарному настрої дівчина була виписана додому.
Ми, разом з Клеопатрою, її батьками, молодшими братиком та сестричкою, всіма близькими та рідними, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка забезпечила покупку необхідного серцевого імпланту, для рятування сердечка дівчини. 
В свою чергу, бажаємо тобі, Клеопатро, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, здійснення всіх твоїх мрій та надій, а також, щастя та здоров’я.  Всього найкращого!