Кот Владислава

25 квітня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку дівчинку з м. Києва Кот Владиславу, їй ще немає і чотирьох років. У Владислави вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Дівчинка терміново потребувала закриття дефекту ендоваскулярним шляхом окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 95 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Владислави Кот Ірина Юріївна, яка разом з чоловіком Юрієм Васильовичем виховує маленьку донечку. Ми розпочали проект «Допоможемо врятувати сердечко маленькій Владиславі!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. На допомогу сердечку Владислави відгукнувся МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який придбав  необхідний окклюдер для усунення дефекту Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном. Від усього серця щира їм подяка!
 
 26 квітня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Кот Владиславі. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та 28 квітня у задовільному стані дівчинка була виписана додому. 
Ми, разом з родиною Кот, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», який допоміг врятувати малечі життя! Нам дуже приємно, що у нас є такий друг та партнер.
З свого боку Фонд бажає Владиславі здоров’я, щастя, мирного неба та гарного літнього відпочинку! Всього найкращого!