Коцюба Владислав

12 січня 2015 року до ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано семирічного хлопчика Коцюбу Владислава, з діагнозом: вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Хлопчик поступив до відділення вроджених вад серця у задовільному стані. Владиславу потрібно ендоваскулярне закриття дефекту оклюдером  Occlutech ASD ІІ Flex, вартість якого 48 350 грн.


 

 

Сім'я Владислава, це мати, Анна Анатоліївна, тато Олександр Валентинович та маленькій братик Олексій п’яти років. Владислав дуже приємний хлопчик, веселий та дружній, допомагає мамі доглядати меншого братика.  Мешкає родина у м. Хмельницькому. Мати працює бухгалтером ТОВ «Автотренд» м. Хмельницького, а батько менеджер з продажу промислово-виробничого підприємства «МАЗ - сервіс». Придбати дороговартісний оклюдер для лікування вродженої вади серця у Владислава родина самостійно не має змоги.

З проханням надати благодійну допомогу,щодо придбання оклюдеру Occlutech ASD ІІ Flex для маленького Владислава Фонд звернувся до своїх надійних партнерів - компанії МТС Україна и отримав підтримку.

Родина Владислава разом з Фондом від усього серця щиро завдячує компанії МТС Україна, яка забезпечила за придбання необхідного оклюдеру Occlutech ASD ІІ Flex, що дозволило 14 січня провести ендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки хлопчику у ДУ «Інститут Серця МОЗ України».

 

 

Післяопераційний період пройшов без особливостей, і 19 січня у задовільному стані Владислав разом з мамою був виписаний додому.