Коваленко Златослава

31 жовтня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку дворічну дівчинку  - Коваленко Златославу з с. Кошманівка Полтавської області, у неї  була вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки та невеликий над клапанний стеноз легеневої артерії. Златославі потрібно ендоваскулярне закриття дефекту серцевим імплантом- Figulla Flex II ASD A, вартість якого 98 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Златочки Коваленко, Світлана Геннадіївна, яка разом з чоловіком, Коваленком Ігорем Борисовичем, виховує донечку.
Ми розпочали власний проект «Врятуємо сердечко маленької Златослави!» на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, де розмістили інформацію про дівчинку та всі підтверджуючі документи, а потім наш проект підтримала газета ЮА. З проханням надати благодійну пожертву на придбання оклюдеру для малечі, Фонд звернувся до своїх постійних партнерів - компанії Vodafone  Україна. Завдяки їх підтримці необхідний серцевий імплант для Златослави був придбаний та переданий до Інституту серця. Ми всі дуже чекали приїзду дівчинки, щоб врятувати її сердечко.
 
01 листопада 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перетинки у нашої маленької Златослави. Післяопераційний період у дівчинки пройшов без особливостей, та вже 04 листопада у задовільному стані дівчинка була виписана додому. 
 
Ми, разом з мамою Світланою, татусем Ігорем та Златославою, щиро вдячні компанії Vodafone Україна, яка допомогла  врятувати життя дівчинці!
 

 
На добру згадку, та для збільшення благодійних пожертв на лікування дитячих сердечок, родина Коваленків подарувала нам пухнастого помічника - ведмедика.
Зі свого боку Фонд бажає маленькій Златославі міцного здоров’я, щастя, мирного неба та всіх гараздів! Всього найкращого!