Ковальський Владислав

18 березня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано трирічного хлопчика з міста Луцька Волинської області Ковальського Владислава, в нього вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати Владислава – Ковальська Тетяна Миколаївна. Ми розпочали проект «Маленький Владислав дуже чекає на вашу допомогу!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Наш проект підтримали партнери - рекламне агентство ТОВ «Фірма. АРТ » та ТОВ» Метро Медіа Принт», розмістивши інформацію про збір коштів на серцевий імплант для Ковальського Владислава у вагонах Київського метрополітену.
 
Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
19 березня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки маленькому Ковальському Владиславу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та  вже 21 березня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з Владиславом, його батьками, всіма близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати маленькому хлопчику життя, та стали для нього справжніми чарівниками! 
Владислав  бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливим, нехай всі твої мрії збудуться!  Всього найкращого!