Ковтун Юрій

15 січня 2019 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було госпіталізовано восьмирічного хлопчика з міста Дубно Рівненської області  Ковтуна Юрія. У хлопчика вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Юрій потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральним комплектом  Nit-Occlud PDA.  
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернувся батько хлопчика -  Ковтун Роман Вікторович. Ми розпочали проект «Допоможемо сердечку Юрія!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. Завдяки небайдужим людям та нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
16 січня 2019 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Ковтуну Юрію. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 18 січня у задовільному стані хлопчика було виписано додому.
 
Ми, разом з родиною Ковтунів, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та небайдужим громадянам, яки допомогли врятувати маленькому хлопчику життя, та стали для нього справжніми чарівниками! 
Юрко,  бажаємо тобі здоров’я, рости та будь щасливим! 
Всього найкращого!