Краснобрижий Станіслав

19 квітня 2021 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» був госпіталізований  гарний та веселий хлопчик з м. Дрогобич Львівської області Краснобрижий Станіслав, який народився 14 лютого 2013 року. У хлопця вроджена вада серця – аневризма  міжпередсердної перетинки з проривом 8 мм. 
 
Станіславу потрібно ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки окклюдером  Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість яких 114 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати хлопчика – Краснобрижа Наталія Сергіївна. Фонд розпочав проект «Сердечку Станіслава дуже потрібна ваша допомога!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про хлопця та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/serdechku-stanislava-duzhe-potribna-vas...  
 
Завдяки допомозі МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», Вертелецькому Олександру та небайдужим людям, необхідні дорого вартісні витратні матеріали були придбані та переданий  до Інституту серця. Від усього серця щира всім подяка!
 
І ось 20 квітня 2021 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перетинки серцевим імплантом - окклюдером Краснобрижому Станіславу. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 22 квітня у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом зі Станіславом, його батьками, старшою сестрою Анастасією та всіма близькими та рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці», Вертелецькому Олександру та небайдужим людям, яки допомогли врятувати Станіславу сердечко.
Ми бажаємо тобі, Станіславчику, здійснення всіх твоїх мрій та надій, а також, щастя та здоров’я.
Всього найкращого!