Крук Яна

19 липня 2016 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано дев’ятирічну дівчинку з села Рокитне Рівненської області Крук Яну, у неї вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Яна потребує ендоваскулярного закриття дефекту окклюдером Nit-Occlud у комплекті, вартість якого 86 884 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Яни Людмила, яка виховує двох дітей без допомоги чоловіка, який пішов з родини. Ми розпочали проект «Врятуємо сердечко Яни разом!».  Фонд на своєму сайті, сторінці Фейсбуку та у всіх вагонах Київського метро розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. За час проекту ми змогли зібрати 25 000 грн, решту коштів надав наш постійний партнер та друг, компанія «Vodafone Україна». Завдяки компанії «Vodafone Україна» та небайдужим людям ми змогли придбати необхідний окклюдер для усунення дефекту Nit-Occlud та імплантаційний шиф для Nit-Occlud.
 
 
 

 
 
20 липня 2016 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  для трьох діток, однією з котрих була Яна Крук було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки інноваційним окклюдером.
 
Післяопераційний період пройшов без особливостей, і  25 липня  у задовільному стані дівчинка була виписана додому.
На згадку про перебування у дитячому відділенні Інституту серця та допомогу Фонду у нас залишилось фото з Яною. 
 
Ми, разом з мамою Людмилою, та багатьма родичами Яни, щиро дякуємо компанії «Vodafone Україна» та щиросердним людям, яки допомогли врятувати дівчинці життя!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Бажаємо родині Крук здоров’я, щастя та мирного неба. Всього найкращого!