Куликівська Анастасія

 
16 травня 2017 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано маленьку дівчинку з м. Житомира Куликівську Анастасію, їй ще немає і 4 років.  У Насті вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Дівчинка потребує ендоваскулярного закриття дефекту окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 98 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Анастасії Ірина Казимірівна, яка виховує дитину самотужки. Ми розпочали власний проект «Врятуємо сердечко маленької Анастасії».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку, розмістив інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. Також інформація щодо проекту була розміщена у газеті. ЮА та всіх вагонах Київського метрополітену, потім  був розміщений проект «Врятуємо сердечко маленького Сонечка!» на МБФ «Українська біржа благодійництва» За час проекту ми змогли зібрати 50 000 грн, решту коштів 48 000 було зібрано небайдужими людьми на МБФ «Українська біржа благодійництва». Завдяки цьому ми змогли придбати необхідний окклюдер для усунення вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном.
 
 
17 травня 2017 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Куликівській Анастасії. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і вже 19 травня у задовільному стані дівчинку було виписано додому.
Ми, разом з мамою Іриною, маленькою Анастасією, щиро вдячні  компанії «Eurogold Industries LTD» в особі сім'ї Гролич за благодійну пожертву на придбання серцевого імпланту для маленької дівчинки та МБФ «Українська біржа благодійництва», яка допомогла зібрати залишок коштів та врятувати дівчинці життя!
 
 
 
З свого боку Фонд бажає маленькій Настуні здоров’я, щастя, мирного неба та всього найкращого!