Купрієнко Илля

19 липня 2016 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» госпіталізовано п’ятирічного хлопчика  м. Хмельницького Купрієнко Іллю, в нього вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Хлопчик потребує ендоваскулярного закриття дефекту окклюдером Nit-Occlud у комплекті, вартість якого 86 884 грн
 
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дорого вартісного витратного матеріалу звернулась мати Иллі Сніжана, яка виховує дитину самотужки. Ми розпочали проект «Маленькому Іллюші потрібна ваша допомога!».  Фонд на своєму сайті та сторінці Фейсбуку розмістив інформацію про хлопчика та всі необхідні підтверджуючі документи. За час проекту ми змогли зібрати 22 000 грн, решту коштів надав наш постійний партнер та друг компанія «Vodafone Україна». Завдяки компанії «Vodafone Україна» та небайдужим людям ми змогли придбати необхідний окклюдер для усунення дефекту Nit-Occlud та імплантаційний шиф для Nit-Occlud..
 
 
22 липня 2016 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Купрієнко Іллі. Це була перша операція по встановленню нового інноваційного німецького окклюдеру. Післяопераційний період пройшов без особливостей, і  25 липня  у задовільному стані хлопчик був виписаний додому.
Ми, разом з мамою Сніжаною, маленьким Іллюшею, який за час перебування у дитячому відділенні Інституту серця став справжньою телезіркою, щиро вдячні компанії «Vodafone Україна», яка допомогла врятувати хлопчику життя!
 
 
Іллюша, рости здоровим та веселим, нехай всі твої мрії збудуться! Всього найкращого!