Куриленко Марія

11 січня 2022 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була  госпіталізована семирічна дівчинка з села Гмирянка Ічнянського району Чернігівської області Куриленко Марія. У неї вроджена вада серця – аневризматичне вип’ячування міжпередсердної перетинки з ознаками шунтування. 
Марійці необхідна ендоваскулярна корекція вади окклюдером Figulla Flex II ASD з системою доставки та вимірювальним балоном, вартість якого 114 000 грн.
 
До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Лісовська Тетяна Олегівна. Фонд розпочав проект «Простягніть руку допомоги сердечку Марії!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчинку та всі необхідні підтверджуючі документи. http://www.serdze.org.ua/pacient/poryatunok-serdechka-nadii-zalezhit-vid-vas 
 
Завдяки нашому доброму другу та партнеру МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та Вертелецькому Олександру Борисовичу, ФОП Маруненко Г.Г., Толстих Н.Н., Кимарському А.А., ХРО, Хмаржевській В.Ю., Гальченко М.М., пану Зарві та іншим небайдужим людям, необхідний серцевий імплант був придбаний та переданий  до Інституту серця. Від усього серця всім щира подяка!
 
І ось 12 січня у ДУ «Інститут Серця МОЗ України» було проведено рентгенендоваскулярне закриття вторинного дефекту міжпередсердної перегородки Куриленко Марії.  Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 14 січня у задовільному стані та гарному настрої дівчинка була виписана додому.
Ми, разом з Марійкою, її батьками та всіма її близькими і рідними, щиро вдячні МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» та багатьом благодійникам, яки допомогли врятувати гарній дівчинці життя, та стали для неї справжніми чарівниками.
У нашу колекцію ведмедиків,  Марійка разом з матусею подарувала веселого білого ведмежа Тішку, і ще малюнок також з ведмедиком.  Дякуємо!
 
В свою чергу, бажаємо тобі, Марія, здійснення всіх твоїх мрій та надій, а також, щастя, здоров’я та мирного неба. Всього найкращого!