Кутас Катерина

29 серпня 2018 року до дитячого відділення ДУ «Інститут Серця МОЗ України» була госпіталізована шістнадцятирічна дівчина з села Жердя Чемеровецького району Хмельницької області Кутас Катерина, в якої діагностовано вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку.

 

Дівчина потребує ендоваскулярного закриття дефекту спіральнимкомплектом  Nit-Occlud PDA. 

До Фонду з проханням надати допомогу у придбанні дороговартісного витратного матеріалу звернулась мати дівчинки – Кутас Валентина Анатоліївна. Фонд розпочав проект «Врятуємо сердечко Катерини разом!».  На своєму сайті та сторінці Фейсбуку ми розмістили інформацію про дівчину та всі необхідні підтверджуючі документи.

 

Щоб врятувати сердечко Катерини, Фонд звернувся до свого друга та партнера МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці». Фонд підтримав прохання, придбав необхідний серцевий імплант та передав до Інституту серця. Щиро їм дякуємо за це!

 

30 серпня 2018 року у ДУ «Інститут Серця МОЗ України»  було проведено рентгенендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки Кутас Катерині. Післяопераційний період пройшов без особливостей, та вже 01 вересня у задовільному стані дівчину було виписано додому.

 

Ми, разом з Катериною та її батьками щиро завдячуємо МБФ «Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці» за ще одне врятоване  дитяче серце.  

 

На згадку про своє врятоване сердечко Катерина, написала Фонду вірша.

Дуже приємно. Щиро дякуємо!

 

Катерино, бажаємо тобі успіхів у навчанні та скоріше стати медичною сестрою! Також, великого щастя, здоров’я,  мирного неба та здійснення мрій!